Služby

Naše služby sú určené pre každého kto chce efektívne využívať svoj mobilný a domáci/firemný telefón alebo mobilný a pevný internet. Poradíme Vám v oblasti vašich výdavkov v oblasti telekomunikačných služieb. Je to jednoduché, stačí nás kontaktovať a my Vám radi poradíme ako ušetriť a efektívne využívať služby telekomunikačných poskytovateľov na Slovenskom trhu.  Všetko čo potrebujete sú Vaše posledné tri faktúry v prípade telefónu. Tri faktúry preto aby sme Vám vedeli objektívne posúdiť Vaše náklady na prevádzku. Nezáleží na tom ktorého poskytovateľa mobilných služieb využívate, sme pripravení Vám kedykoľvek nájsť to najvýhodnejšie riešenie priamo pre Vás. V prípade internetu stačí len jedna faktúra, alebo zmluva.

Sme pripravený Vám poradiť ako ušetriť a využiť len to najlepšie nielen v oblasti mobilných služieb, ale vyznáme sa aj medzi službami pevných poskytovateľov. 

Dokážeme Vám nájsť najlepšie riešenie v službách týchto poskytovateľov:

Mobilný operátory: Telekom, Orange, O2, TescoMobile, SwanMobile, FunFón

Pevný operátory: Telekom, Orange, GTS Slovakia, Slovanet, Swan, IKSNet, UPC, VIPtel, Antik-Telekom, .liliumcom

 

Naše Služby sú tu pre Vaše pohodlie. Kedykoľvek nás kontaktujte my Vám radi poradíme.

 

____________________________________

Poradenská Linka 0800 900 400

Na tejto linke Vám poskytneme poradenstvo a objednávky  mobilných a pevných služieb. Ak máte záujem sa poradiť ako ušetriť, alebo zmeniť svoj súčasný program na výhodnejší. Prípadne ak si chcete objednať vybrané služby alebo produkty. Poradenská Linka 0800 900 400 je určená pre Vás